Recenzje

Dariusz Barczewski, Qfant: Z pewnością nie jest to książka jedna z wielu, ale raczej wyprawa tuż poza literacki horyzont zdarzeń. Satysfakcjonująca i zapadająca w pamięć.

Juliusz Wojciechowicz, Ex Fabula: Dla mnie był to naprawdę smakowity kąsek intelektualnej strawy, doprawiony dreszczykiem grozy, przesycony nostalgią za „światem minionym”, naładowany nastrojowo zimnym, niemal paranoicznym klimatem. „Ciemna strona Księżyca” to pozycja, do której niewątpliwie kiedyś wrócę.

Adam Mazurkiewicz, Creatio Fantastica: Pisarz godny uwagi, powieść warta lektury, czytelnik usatysfakcjonowany.

Marcin Rusnak: Oj, umie Gajek zaciekawić czytelnika, umie: intrygują postaci, frapuje pełny anomalii charakter odległej planety, cegiełkę dokłada też fakt, że to przecież kosmiczna wariacja na temat westernowej frontier, granicy poznania, za którą to co obce, nienazwane.

Marzena Dobosz, Czytajmy polskich autorów: Autor stworzył nieszablonową powieść, zaskakującą i, co najważniejsze, poruszającą trudny temat mrocznej strony człowieka.

Kamila Dzienisz, Efantastyka: Rozwój wydarzeń był naprawdę nieprzewidywalny i… zaskakujący. Na pewno całą historię można nazwać bardzo nietypową i alegoryczną. Tak, to ostatnie słowo to odpowiedni opis dla tej książki. Absolutnie nie jest ona jednoznaczna i przewidywalna. Jest po prostu niezwyczajna.

Szymon Cieśliński, Carpe noctem (wersja audio)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s