Uwaga, premiera

Obowiązki gonią, więc będę się streszczał, zresztą w morzu rzeczy, które można lub trzeba napisać, jakoś nie mam ostatnio serca do blogowania. Ekhem.

Już-już, lada chwila premiera „Malowidła”, mojej nowej powieści, która ukaże się nakładem wydawnictwa Videograf. Z tej okazji wraz z Akademią Szpiegów Sir Lock zorganizowaliśmy wydarzenie, podczas którego nie tylko będzie można obejrzeć mą nikczemną facjatę i wygrać/kupić książkę, ale także pobawić się w storytellingowym escape roomie zainspirowanym zboczonymi płodami mojej wyobraźni. (Nie łudzę się, że ktoś chciałby słuchać, jak przynudzam o powieści, ale no – escape room! zabawa! czad!).

Rzecz będzie miała miejsce w niedzielę 22.05.2016 o godz. 18.00 w Warszawie, al. Jerozolimskie 47, lok. 8. Ponadto, przez cały weekend Sir Lock daje specjalną zniżkę na swoje pokoje. Więcej info w WYDARZENIU na Fejsbuku. [EDIT:  z powodu problemów z drukarnią musieliśmy przesunąć wydarzenie na początek lipca; głupio mi 😦 ale mam nadzieję, że będziecie i tak śledzić rozwój wypadków. Co się odwlecze, to nie uciecze!]

Tak na smaka krótki filmik (i tu podziękowania dla ludzi, którzy pomogli go tworzyć, czyli Moniki i Emila Borzechowskich, Radka Dubisza i mojej żony, Pauliny).

Zajrzyjcie też czasem na podstronę „Malowidła”, na której znajdziecie więcej informacji o samej książce. Z czasem będę tam wrzucał linki do recenzji i pogłoski o tym, gdzie książkę można dostać.

To wszystko na dziś. Trzymajcie się ciepło, a ja wracam do pracy nad kolejną powieścią. Bo przecież jedną historię kończy się tylko po to, żeby móc z czystym sumieniem zacząć następną. Taki to wielki życia krąg.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s