Zapraszamy do reklamy

Dzisiejszy wpis będzie krótki i, jak nazwa wskazuje, reklamowy. Otóż w sieci oficjalnie ukazał się już zbiór opowiadań „31.10. Wioska przeklętych”. A w nim mój skromny, gotycko-horrorowo-historyczny tekścik „Wurdałak”.

Antologia, przynajmniej jak na razie, wyłącznie w wersji elektronicznej, ale za to całkiem za darmola. Młodzi-gniewni polskiej sceny horrorowej przygotowali Wam, drodzy czytelnicy, nie lada gratkę, przeszło 300 stron bluźnierczej, kosmicznej grozy. Specjalnie na nadchodzące już wielkimi krokami święto Halloween.

Więc co wybierzecie, cukierek czy psikus?

To tak na zachętę. A zbiorek można pobrać poniżej. Póki co, zdaje się, dostępny tylko w formatach na czytniki e-booków, ale podobno na dniach ma się zjawić także stary, dobry pdf dla tych, którzy – jak ja – póki co jeszcze nie przesiedli się z wysłużonych komputerków na bardziej zaawansowany sprzęcior.

LINK

Gorąco zapraszam do lektury. Miłych strachów! I nie zapomnijcie, żeby przy czytaniu towarzyszył wam Jack O’Lantern (zwany też panem Dynią, choć pierwotnie robiło się go głównie z rzepy:P). Nie dość że ten usłużny jegomość oświetli przerażające (cyber)stronice, to jeszcze będzie was chronił przed utopcami i strzygami, które, jak wiadomo, w Halloween robią się bardzo, bardzo głodne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s